Захворіло у світі
96,215,324
Померло у світі
2,058,551
Вилікувалось у світі
53,107,411
Захворіло в Україні
1,172,038
Померло в Україні
21,258
Вилікувалось в Україні
900,749
Компанія-власник TikTok планує залучити інвестиції при оцінці в $180 млрд – Bloomberg

Компанія-власник TikTok планує залучити інвестиції при оцінці в $180 млрд – Bloomberg

Переговори йдуть на тлі підготовки до IPO дочірніх проектів компанії і проблем TikTok в США

Компанія-власник TikTok планує залучити інвестиції при оцінці в $180 млрд – Bloomberg
фото DR

Китайська ByteDance, яка володіє в тому числі TikTok, веде переговори про залучення $2 млрд від групи інвесторів, в тому числі від фонду Sequoia. Про це розповіли джерела Bloomberg, знайомі з деталями переговорів, пише vc.ru.

За словами джерел видання, в ході операції інвестори можуть оцінити ByteDance в $180 млрд. Для порівняння, в травні 2020 року компанія оцінювалася в $100 млрд. Це найдорожча приватна компанія за версією Bloomberg.

Умови раунду можуть змінитися, оскільки переговори ще тривають, відзначає видання. У ByteDance відмовилися від коментарів, представник Sequoia наразі не відповів на запит.

Джерела агентства також розповіли, що ByteDance може почати підготовку деяких зі своїх найбільших активів, у тому числі сервісу Douyin (китайська версія TikTok) і новинного додатка Toutiao, до IPO в Гонконзі. Про початок переговорів щодо розміщення Douyin повідомляли і співрозмовники Reuters наприкінці жовтня.

У серпні у Douyin було понад 600 млн активних користувачів за день порівняно з 400 млн на початку року, відзначає Bloomberg.

Переговори йдуть на тлі можливого блокування TikTok в США: у вересні суд тимчасово заблокував заборону на скачування TikTok у країні. Це дало ByteDance більше часу на операцію з продажу частини соцмережі Oracle і Walmart. Переговори загальмувалися на час президентських виборів у США і судів з приводу заборони, відзначає Bloomberg.

Більше про це – у матеріалі Mind «Тік-Точна» сага: у чому епічність битви Дональда Трампа з Пекіном за TikTok».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті