Відеогра Fortnite повернеться на iPhone в обхід App Store

Відеогра Fortnite повернеться на iPhone в обхід App Store

Перешкоди можна обійти через хмарний сервіс Nvidia

Відеогра Fortnite повернеться на iPhone в обхід App Store
фото DR

Американська технокомпанія Nvidia розробила версію свого хмарного ігрового сервісу GeForce, що працює в Safari. З його допомогою власники пристроїв Apple зможуть отримати доступ до гри Fortnite, повідомляє vc.ru з посиланням на ВВС.

Nvidia ще офіційно не оголосила про вихід GeForce на iOS, але BBC пише, що це станеться до середини грудня. Послуга вже доступна для Mac. Nvidia відмовилася від коментарів, повідомило видання.

У серпні Apple видалила Fortnite з App Store після того, як розробник Epic Games анонсував можливість оплати покупок в обхід магазину додатків. З того часу власники пристроїв Apple не можуть завантажити гру. Epic Games подала позов і попросила суд заборонити Apple неконкурентну поведінку.

Власники пристроїв Apple зможуть грати в Fortnite безкоштовно через GeForce, однак час гри обмежено однією годиною. Оскільки доступ до гри здійснюється через хмарний сервіс, в грі можливі затримки, пише BBC.

У інших хмарних сервісах, наприклад, Google Stadia, Microsoftx Cloud і Amazon Luna, також є версії для Safari. Однак жодна з платформ не підтримує Fortnite, тому GeForce – єдиний спосіб грати в гру на пристроях Apple, пише видання.

У вересні Epic Games розповіла, що з моменту видалення Fortnite з App Store кількість щоденних активних користувачів iOS-версії додатка знизилася більш ніж на 60%. Для Fortnite iOS – найбільша платформа: на ній зареєстровано 116 млн користувачів, або близько третини всіх гравців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло