Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
ЄБРР виділить 25 і 40 млн євро кредиту на будівництво мосту й ремонт доріг

ЄБРР виділить 25 і 40 млн євро кредиту на будівництво мосту й ремонт доріг

Пілотні проєкти реалізують на Херсонщині та Дніпропетровщині

ЄБРР виділить 25 і 40 млн євро кредиту на будівництво мосту й ремонт доріг
Фото: pixabay

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надаватиме Україні кредити на фінансування дорожньої інфраструктури на обласному рівні. Пілотні проєкти з'являться у 2021 році в Херсонській і Дніпропетровській областях, повідомляється на сайті Міністерства фінансів з посиланням на заступника міністра Олександра Каву.

За його словами, ЄБРР надасть кредит у 25 млн євро на будівництво мостового переходу через залізницю для з'єднання двох районів Херсона та 40 млн євро – на реконструкцію ділянок двох регіональних автомобільних доріг загальною протяжністю 95,3 км у Дніпропетровській області (Т-04-10 Дніпро – Магдалинівка – Котовка і Т-04-29 Станція Верхньодніпровськ – Верхівцеве – Божедарівка).

Запланована дата затвердження проєкту – 21 березня 2021 року.

«Одним із перспективних напрямів співпраці України з ЄБРР є кредити для фінансування дорожньої інфраструктури на обласному рівні. Радий, що робота, яка стартувала два роки тому, дає плоди: розпочато підготовку проєктів у цій сфері, і буде створено необхідні законодавчі та нормативні умови для такої підтримки. Я з радістю вітаю керівництво Дніпропетровської та Херсонської областей, де будуть реалізовані пілотні проєкти, зі свого боку Мінфін готовий долучитись до цієї роботи» – зазначив Кава в рамках робочої зустрічі з ЄБРР щодо перегляду портфеля спільних проєктів.

Раніше повідомлялося, що реалізація першого проєкту з електрифікації залізничної ділянки Долинська – Миколаїв за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку розпочнеться у 2021 році

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті