Кабмін затвердив склад наглядової ради «Укравтодору»

Кабмін затвердив склад наглядової ради «Укравтодору»

Вона буде займатися стратегічним розвитком, фінансовою діяльністю і внутрішнім аудитом компанії

Кабмін затвердив склад наглядової ради 	«Укравтодору»
Фото: телеграм-канал «Укравтодору»

Наглядова рада ДАК «Автомобільні дороги України» розпочала свою діяльність; перше засідання пройшло в п'ятницю, 6 листопада. Як повідомило Державне агентство автомобільних доріг України ( «Укравтодор») в своєму Telegram-каналі в п'ятницю, склад наглядової ради був затверджений Кабінетом міністрів України в розпорядженні від 4 листопада 2020 року.

До його складу увійшли: керуючий партнер Адвокатського об'єднання «Прокопчук і партнери», член Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Олег Прокопчук; глава правління «Української асоціації винахідників», професор Таврійського національного університету ім. В. Вернадського Сергій Симак; експерт з цифрової трансформації Олександр Шубенко; заступник голови наглядової ради Професійної асоціації учасників ринку капіталу і деривативів, глава «Української біржі» Артемій Єршов; заступник голови «Укравтодору» Андрій Почтарьов.

Головою наглядової ради обрано Сергія Симака, корпоративним секретарем – Тетяну Семенович.

Зазначається, що до початку засідання всі члени наглядової ради підписали відповідні контракти з ДАК «Автомобільні дороги України». Склад наглядової ради обирається терміном на три роки.

«З початку роботи нашої команди в «Укравтодорі» реформування ДАК було одним із пріоритетів. Нами було проведено внутрішній аудит, ініційовані кримінальні справи в регіональних структурах, де були виявлені корупційні порушення. І хоча значна частина обласних ДАКів була штучно доведена до банкрутства, в їх системі працює близько 16 000 людей, вони володіють значними матеріально-технічними ресурсами, деякі з яких – є частиною критичної інфраструктури держави. На старті ми йшли за принципом – провести «санацію» хворої структури, не зашкодивши державним інтересам. Створення Наглядової ради є важливим кроком до системної трансформації ДАК», – цитує пресслужба главу «Укравтодору» Олександра Кубракова.

За даними агентства, до компетенції Наглядової ради належать питання стратегічного розвитку АТ «ДАК «Автомобільні дороги України», його фінансової діяльності, внутрішнього аудиту та корпоративної діяльності.

Як повідомлялося раніше, «Укравтодор» планує відремонтувати 14 мостів на Луганщині

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло