Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
Японська Nintendo збільшила прибутки втричі завдяки коронавірусу і консолям Switch

Японська Nintendo збільшила прибутки втричі завдяки коронавірусу і консолям Switch

Сплеск популярності її продукції на тлі пандемії не збирається слабшати

Японська Nintendo збільшила прибутки втричі завдяки коронавірусу і консолям Switch
фото DR

Японський виробник ігрових консолей Nintendo відзвітував про вражаючі фінрезультати за підсумками півріччя і підвищив прогноз на поточний фінрік. Оптимізм Nintendo свідчить про те, що сплеск попиту на її пристрої на тлі пандемії не збирається слабшати, передає DailyComm.

Чистий прибуток Nintendo в період з квітня по вересень 2020 року збільшилася більш ніж утричі в річному вираженні і досяг $2,04 млрд. Операційний прибуток піднявся на 209%, до $2,8 млрд, а виручка зросла на 73%, до $7,4 млрд.

Своїми успіхами компанія зобов'язана ігровим консолям Switch. У розглянутий період Nintendo реалізувала 12,5 млн цих пристроїв, що на 81% більше за минулорічний результат. У презентації інвесторам керівництво Nintendo відзначило, що сильна динаміка зберігається навіть після завершення літнього сезону продажів.

З урахуванням останніх досягнень японський вендор покращив прогноз на поточний фінрік, який триватиме до березня 2021-го. Nintendo розраховує збільшити виручку на 7%, до $13,5 млрд, тоді як раніше в компанії говорили про падіння обороту на 8,3%.

Чистий прибуток має зрости на 16%, до $2,9 млрд. У попередній оцінці компанія попереджала про 23%-ве зниження прибутку.

Також у компанії повідомили, що в поточному році планується продати загалом 24 млн консолей. Це на 5 млн пристроїв більше, ніж передбачалося реалізувати раніше.

Аналітики ABI Research раніше заявили, що пандемія COVID-19 сприяла зростанню попиту на ігрові консолі і контенту для них. Фахівці прогнозують посилення конкуренції на ринку в зв'язку з прийдешнім виходом нових моделей Sony PlayStation 5 і Microsoft Xbox Series X. Очікується, що за підсумками 2020 року світові поставки ігрових консолей виростуть на 6% порівняно з 2019-м і досягнуть 40 млн штук.

У серпні повідомлялося, що прибутки японського виробника відеоігор Nintendo зросли в 6 разів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті