Тестування китайської вакцини проти COVID-19 в Бразилії зупинили через «несприятливу подію»

Тестування китайської вакцини проти COVID-19 в Бразилії зупинили через «несприятливу подію»

Один з добровольців помер, однак, його смерть не була пов’язана з вакциною

Тестування китайської вакцини проти COVID-19 в Бразилії зупинили через «несприятливу подію»
фото www.flickr.com/photos/91261194@N06/49825127442

Завершальний етап випробувань китайської вакцини проти коронавірусу Coronavac був зупинений в Бразилії через серйозну «несприятливу подію», повідомляє Bloomberg.

Тестування вакцини компанії Sinovac Biotech Ltd. було зупинено в Бразилії після події, що сталася 29 жовтня, повідомило Агентство охорони здоров'я Бразилії, не вказавши жодних додаткових подробиць про те, що сталося.

Інститут Бутантан Сан-Паулу, який співпрацював з Sinovac для виробництва вакцини на місцевому рівні, заявив, що здивований цим рішенням і вивчає деталі того, що сталося. Директор інституту Дімас Ковас сказав, що один доброволець у випробуванні помер, але його смерть не пов'язана з вакциною.

Як відомо, призупинення розслідування серйозних побічних ефектів не є рідкістю для великомасштабних випробувань ліків. За останні місяці також і два західних розробника – AstraZeneca Plc і Johnson & Johnson зупиняли тестування.

Однак Китай уже почав вводити свої вакцини, включно з Coronavac, сотням тисяч людей в рамках дозволу на використання в надзвичайних ситуаціях, що робить перспективу виявлення проблеми безпеки на даному етапі більш тривожною, наголошує телеканал.

Минулого місяця Міністерство науки Китаю заявило, що його компанії вакцинували близько 60 000 добровольців на завершальній стадії випробувань, проте повідомлень про серйозні побічні ефекти не надходило.

Китайська невдача наступила після того, як Pfizer і BioNTech заявили, що їх експериментальна вакцина більш ніж на 90% ефективна в запобіганні COVID-19. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло