Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
Виборчкоми в США не підтвердили серйозних порушень у ході виборів – NYT

Виборчкоми в США не підтвердили серйозних порушень у ході виборів – NYT

Заяви Трампа про фальсифікації на виборах не мають підґрунтя

Виборчкоми в США не підтвердили серйозних порушень у ході виборів – NYT
фото Denis Fraevich

Посадові особи, відповідальні за проведення виборів у всіх штатах США і від обох партій, підтвердили, що в ході голосування не було значних порушень, які могли вплинути на їхні результати, повідомляє The New York Times.

Після заяв чинного президента Дональда Трампа про шахрайство в ході виборів журналісти зв'язалися з високопоставленими співробітниками виборчих комісій в кожному штаті США.

Однак вони, всупереч заявам президента, назвали вибори, проведені в цьому році, величезним успіхом, незважаючи на труднощі, викликані рекордною явкою виборців і пандемією коронавірусу.

«Існує людська здатність придумувати речі, які не відповідають дійсності про вибори, – сказав республіканець Френк Лароуз, державний секретар штату Огайо. – Теорії змови, чутки й інші такі речі процвітають. З якоїсь причини вибори теж породжують подібне».

Чиновники допустили, що в ході голосування були невеликі порушення, але вони не могли вплинути на результат виборів.

Також зазначалося, що люди, які працювали на виборчих дільницях, намагалися якомога швидше виправляти помічені порушення.

7 листопада після заяви Джо Байдена про перемогу на виборах президента США його почали вітати глави зарубіжних держав. До привітань приєдналися керівники понад 50 країн, серед яких поки що немає Росії і Китаю.

Підсумки виборів президента США ще не підведені. Найбільші американські ЗМІ віддають перемогу Джо Байдену. Однак чинний президент Дональд Трамп не збирається здаватися і оскаржує результати виборів у судах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті