Гендиректор Pfizer продав акцій на $5,5 млн

Гендиректор Pfizer продав акцій на $5,5 млн

Акції компанії стрімко виросли на тлі повідомленні про ефективність вакцини на понад 90%

Гендиректор Pfizer продав акцій на $5,5 млн
Альберт Бурла
фото www.flickr.com/photos/biophotos/41853552014

Генеральний директор Pfizer Альберт Бурла продав акцій на суму майже $5,6 млн в понеділок, в той же день, коли виробник ліків оголосив позитивні ранні дані про свою експериментальну вакцину проти COVID-19. Про це повідомляє CNBC.

Акції Pfizer підскочили майже на 15% в понеділок після того, як компанія і її партнер BioNTech заявили, що її вакцина більш ніж на 90% ефективна в запобіганні коронавірусу серед тих, хто брав участь у випробуванні.

Бурла продав 132 508 акцій за середньою ціною $41,94 за акцію. Продаж був частиною заздалегідь запланованого торгового плану 10b5-1, який був прийнятий 19 серпня, як випливає з документів, коли компанія набирала учасників на пізню стадію випробування.

Бурла продав близько 61,8% своїх акцій.

«Пропрацювавши в компанії понад 25 років, Альберт володіє значним обсягом акцій Pfizer, – йдеться в заяві представника Pfizer. – Після продажу на цьому тижні він тримає обсяг акції Pfizer, що приблизно удев’ятеро перевищує його зарплату».

Згідно звіту компанії за 2019 рік, Бурла, який став генеральним директором 1 січня 2019 року, з 1 квітня отримував базову зарплату в розмірі $1,65 млн.

Як відомо, Pfizer і BioNTech заявили, що їх експериментальна вакцина більш ніж на 90% ефективна в запобіганні COVID-19.

Нагадаємо: раніше цього дня американська Pfizer і німецька BioNTech досягли угоди з Єврокомісією про постачання 200 млн доз вакцини від коронавірусу з можливістю ЄК запросити додаткові 100 млн доз.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло