Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
+1: Трамп подав черговий позов в Мічигані

+1: Трамп подав черговий позов в Мічигані

Чинний президент хоче спробувати заблокувати сертифікацію бюлетенів в Мічигані

+1: Трамп подав черговий позов в Мічигані
Дональд Трамп
фото www.flickr.com/photos/gageskidmore/30020825413

Штаб чинного президента Дональда Трампа подав позов в Мічигані в середу, 11 листопада, в рамках своєї довгострокової юридичної стратегії з анулювання перемоги Джо Байдена на виборах 3 листопада. Хоча, як повідомляє Reuters, сам Байден зосередився на формуванні своєї нової адміністрації.

Команда Трампа звернулася до федерального суду, щоб спробувати заблокувати сертифікацію бюлетенів в Мічигані, в якому нинішній президент виграв у 2016 і програв цього року за прогнозами ЗМІ. За неофіційними підрахунками голосів у Мічигані, Трамп поступився приблизно 148 000 голосами.

Як відомо, після оголошення попередніх результатів виборів, Трамп відмовився поступитися Байдену, натомість подав низку судових позовів в ключових штатах держави, щоб спробувати підкріпити свої заяви про фальсифікації.

Джейк Роллоу, представник Держдепартаменту Мічигану, заявив, що кампанія Трампа просуває помилкові твердження, щоб підірвати довіру суспільства до виборів в Мічигані.

«Це не змінює істини: вибори в Мічигані були проведені чесно, безпечно і прозоро, а їх результати точно зображають волю народу», – йдеться в заяві Роллоу.

Союзники Трампа підтримали стратегію президента, заявивши, що він має право оскаржувати результати виборів. Позов був поданий на наступний день після того, як Байден назвав відмову Трампа визнати «ганьбою».

До цього судді відхилили кілька позовів Трампа, а експерти з правових питань говорять, що у судових процесів мало шансів змінити результат виборів.

Про те, що перемогу на президентських виборах здобув кандидат від Демократичної партії Байден, американські ЗМІ повідомили 7 листопада. Він переміг у Пенсільванії, одному з «хитких» штатів, отримавши додаткові 20 голосів вибірників. Таким чином, він набрав, за даними CNN, 273 голоси, а для перемоги на виборах достатньо 270.

Нагадаємо: посадові особи, відповідальні за проведення виборів у всіх штатах США і від обох партій, підтвердили, що в ході голосування не було значних порушень, які могли вплинути на їхні результати.

Як повідомлялось, лідери Республіканської партії і довірені особи чинного президента США  розповіли, що судова тяганина, яку він хоче затіяти, щоб довести порушення на виборах, може затягнутися на термін від 3 до 6 тижнів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті