Очільник Нацбанку назвав три питання, після розв'язання яких Україна отримає місію МВФ

Очільник Нацбанку назвав три питання, після розв'язання яких Україна отримає місію МВФ

Він зазначив, що є всі шанси отримати її до кінця року

Очільник Нацбанку назвав три питання, після розв'язання яких Україна отримає місію МВФ
Фото: pixabay.com

Голова НБУ Кирило Шевченко, який перебуває з візитом у Вашингтоні, заявив, що дати перебування місії МВФ в Україні будуть відомі після розв'язання низки питань, які турбують Міжнародний валютний фонд. В інтерв'ю «Голосу Америки» керівник Нацбанку висловив сподівання, що місія відвідає Україну вже до кінця цього року.

«Для того, щоб з’явились дати, треба досягнути прогресу в усіх блоках питань. Якщо шляхи вирішення питань будуть напрацьовані, й ми з обох сторін почнемо по них рухатись, то я в цьому питанні є оптимістом – в України є всі шанси отримати місію МВФ до кінця цього року», – зауважив Шевченко.

Глава Нацбанку розповів, що наразі з МВФ обговорюють три блоки питань. Перший стосується рішення Конституційного суду та антикорупційної діяльності в Україні. Другий – проєкту бюджету України на 2021 рік. І третій – роботи самого Національного банку.

«Найбільше занепокоєння свого часу викликало рішення Конституційного суду. Але Володимир Зеленський був передбачуваний у своїй реакції на такі виклики від Конституційного суду. Чіткі меседжі, які надав президент, показали, що в України немає іншого шляху, й Україна буде докладати всіх зусиль для того, щоб надалі підтримувати антикорупційну інфраструктуру», – додав Шевченко.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що Україна отримала сигнал від МВФ, що ніякої місії можна не очікувати. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло