Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Верховний суд не задовольнив скаргу Януковича на Луценка

Верховний суд не задовольнив скаргу Януковича на Луценка

Янукович вимагав спростування заяв Луценка, який той зробив на дебатах Генасамблеї ООН у 2018 році

Верховний суд не задовольнив скаргу Януковича на Луценка
фото: photo.unian.ua

Верховний суд відмовив експрезиденту-втікачу Віктору Януковичу у скарзі на колишнього генерального прокурора Юрія Луценка. Про це повідомляється у рішенні суду.

Янукович вимагав спростування заяв Луценка, який той зробив на дебатах Генеральної Асамблеї ООН у травні 2018 року. Луценко заявив, що Янукович та його злочинна організація, втікаючи з країни, привласнили понад $40 мільярдів. Натомість Генпрокуратура застосувала спеціальну конфіскацію та повернула до державного бюджету України $1,5 мільярди, які були привласнені «державною мафією» Януковича.

Верховний суд підтримав рішення Печерського районного суду Києва та Київського апеляційного суду. Ці суди дійшли висновку, що вислови Луценка базуються на обґрунтованих припущеннях і не можуть вважатися недостовірними, оскільки озвучені Луценком факти є предметом кримінальних проваджень. Рішення Верховного суду оскарженню не підлягає.

Нагадаємо: британський суд знову відклав рішення по «боргу Януковича». Спочатку він розгляне іншу справу, яка уточнить сфери правозастосування доктрини примусу, оскільки це основний аргумент України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті