Тест: MacBook Pro на власному процесорі Apple M1 обігнав своїх попередників на Intel

Тест: MacBook Pro на власному процесорі Apple M1 обігнав своїх попередників на Intel

MacBook Air за продуктивністю перевершує будь-які Mac, які вже вийшли і доступні для покупки

Тест: MacBook Pro на власному процесорі Apple M1 обігнав своїх попередників на Intel
Apple Pro News

У базі даних Geekbench з'явилися перші комп'ютери Apple на власних процесорах M1. За результатами синтетичних тестів вони працюють швидше за всіх попередників на Intel, пише TJournal.

MacBook Air з 8 ГБ оперативної пам'яті на чипі M1 показав 1687 балів у тестах однопоточної продуктивності і 7433 бали в мультипоточній. Це вище, ніж у багатьох попередніх моделях на Intel-процесорах, в тому числі останніх iMac на i9 і i7 і MacBook Pro з i7.

MacBook Air за продуктивністю в однопоточних задачах перевершує будь-які Mac, які вже вийшли і доступні для покупки, навіть найбільш топові моделі з процесорами Intel 10-го покоління. При цьому новий пристрій від Apple працює без активного охолодження і оснащений 8 ГБ оперативної пам'яті проти 16 ГБ у Pro-моделей з процесорами  Intel.

У багатопотоковій продуктивності MacBook Air на M1 обганяє Mac Pro кінця 2013 року на Intel Xeon, а також MacBook Pro 2019 року з топовим Intel Core i9. Однак програє Mac Pro 2019 року, iMac Pro кінця 2017 року і iMac на i7 середини 2020 року.

Новий MacBook Air також на 53% швидший за найшвидшу модель на i7, яка вийшла навесні 2020 року, і втричі швидше в багатопоточних. Пристрій також перевершує процесор Ryzen 9 для ноутбуків в однопоточних задачах на 41% і на 6,6% відстає в багатопоточних. Настільному ПК на Ryzen 5 5600X новий Air на M1 програє менше 1% продуктивності в одному потоці і 12% – в багато поточному варіанті.

При цьому Geekbench не відображає реальну продуктивність, а видає уніфіковані результати в синтетичних тестах. Як саме пристрої на M1 будуть справлятися з повсякденними і професійними задачами, поки що невідомо: для повного розкриття їх потенціалу розробникам ще доведеться адаптувати програми та ігри під нову архітектуру.

Geekbench також не враховує роботу з графікою. У ній MacBook Air навряд чи зміг би обігнати рішення з дискретними відеокартами.

Нагадаємо, 10 листопада відбулася історична подія – Apple  представила свій перший ноутбук на базі власного процесора.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло