Захворіло у світі
98,782,736
Померло у світі
2,121,681
Вилікувалось у світі
54,482,189
Захворіло в Україні
1,191,812
Померло в Україні
21,861
Вилікувалось в Україні
947,514
Перемога Байдена означає нове партнерство США та ЄС – президент ЄК

Перемога Байдена означає нове партнерство США та ЄС – президент ЄК

Урсула фон дер Ляєн наголосила, що саме Європа повинна проявити ініціативу з пропозицією працювати разом з новою адміністрацією США

Перемога Байдена означає нове партнерство США та ЄС – президент ЄК
фото www.flickr.com/photos/142872259@N05/41926165734

Президент Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн закликала ЄС «взяти на себе ініціативу» в побудові оновлених відносин зі Сполученими Штатами після того, як Дональд Трамп покине Білий дім.

Як повідомляє Politico, вона виступила за нове трансатлантичне партнерство з низки питань, за якими Європа і Америка часто розходилися за нинішньої адміністрації США.

«У мінливому глобальному ландшафті я вважаю, що прийшов час для нового трансатлантичного порядку денного, що підходить для сучасного світу», – сказала фон дер Ляєн.

«І я вважаю, що саме Європа повинна проявити ініціативу з пропозицією працювати разом з новою адміністрацією в областях, які можуть зміцнити наші двосторонні і багатосторонні партнерські відносини. Це повинно охоплювати всі, від безпеки до стійкості, від технічного регулювання до торгівлі, від вирівнювання глобального економічного поля для зміцнення глобальних інститутів », – наголосила вона.

Трансатлантичні відносини були сильно натягнуті при правлінні Трампа, який вступив в конфлікт з ЄС в таких областях, як торгівля, клімат та здоров'я.

Фон дер Ляєн сказала, що її пропозицію про відновлення партнерства слід поширити і на інші країни.

«Це не тільки питання між ЄС і США, – сказала вона. Це повинно стати основою нового глобального альянсу. Це робота з країнами, що розвиваються державами і партнерами-однодумцями від Африки до Латинської Америки, від Австралії до демократичної Азії – і далеко за їх межами».

Нагадаємо, в суботу 7 листопада Байден подолав поріг у 270 голосів у колегії вибірників, коли стало очевидно, що він отримав вирішальну перевагу в Пенсільванії, отримавши голоси  20 вибірників від цього штату.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті