Верховний Суд відхилив скаргу «МАУ» проти «Украероруху»

Верховний Суд відхилив скаргу «МАУ» проти «Украероруху»

Тепер для авіакомпанії діятиме «механізм справляння плати, який є стандартним для всіх українських авіаперевізників»

Верховний Суд відхилив скаргу «МАУ» проти «Украероруху»
Фото: avianews.com

Верховний Суд не задовольнив касаційну скаргу «Міжнародних авіаліній України» до Державного підприємства обслуговування повітряного руху України («Украероруху») щодо умов договору про аеронавігаційне обслуговування. Про це повідомляється на сайті «Украероруху».

Рішення Верховного суду зобов’язує «МАУ» укласти договір з «Украерорухом» про надання послуг з аеронавігаційного обслуговування, що також позбавляє авіаперевізника можливостей несплати боргу за отримані послуги.

Раніше Північний апеляційний госпсуд задовольнив апеляційну скаргу «Украероруху» до «МАУ», чим зобов’язав «МАУ» укласти стандартний для всіх авіаперевізників договір. Компанія намагалась оскаржити це рішення, проте Касаційний госпсуд Верховного Суду скаргу відхилив.

Тепер для авіакомпанії діятиме «механізм справляння плати, який є стандартним для всіх українських авіаперевізників».

Раніше господарський суд міста Києва своїм рішенням від 30 вересня 2020 року задовольнив позов Державного підприємства обслуговування повітряного руху України («Украероруху») до української авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» про зобов’язання МАУ укласти договір про надання послуг з аеронавігаційного обслуговування на 2020 рік.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті