Влада Китаю привітала Байдена з перемогою на виборах

Влада Китаю привітала Байдена з перемогою на виборах

Пекін очікує змін на краще в торгових конфліктах із США, роздутих адміністрацією Трампа

Влада Китаю привітала Байдена з перемогою на виборах
фото pixabay.com

Китай направив Джо Байдену і Камалі Харріс привітання з перемогою на виборах президента і віце-президента США, повідомив офіційний представник МЗС КНР Ван Веньбінь. Він не уточнив, ким підписано привітання.

«Ми поважаємо вибір американського народу і вітаємо Байдена і Харріс. Одночасно ми розуміємо, що результати виборів у США можуть бути визначені згідно з американськими правовими процедурами», – сказав Ван Веньбінь журналістам, передає CNBC.

Політологи очікують, що Байден спробує відновити співпрацю з Пекіном з питань зміни клімату, Північної Кореї та коронавірусу. За їх прогнозами, Байден має проводити більш традиційну і передбачувану політику щодо Китаю.

Китай в п'ятницю став однією з останніх великих країн, які привітали обраного президента США Джо Байдена, який, як очікується, внесе зміни в політику США щодо конфліктів з Пекіном з питань торгівлі, технологій і безпеки.

Вибори пройшли в США 3 листопада, офіційно підсумки ще не підбито. Американські ЗМІ віддають перемогу Джо Байдену. Його привітали вже понад 50 президентів та прем'єрів різних країн.

Російський президент Путін досі не привітав Байдена. Його прес-секретар пояснив в інтерв'ю RT, що глава держави привітає переможця, коли його офіційно оголосять.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті