«Дія.City» запрацює у першій половині 2021 року – Федоров
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

«Дія.City» запрацює у першій половині 2021 року – Федоров

«Дія. City» – це пілот для перезапуску всієї економіки України

«Дія.City» запрацює у першій половині 2021 року – Федоров
фото: facebook.com/fedorov1991

Віртуальна бізнес-країна зі спеціальним правовим режимом для ІТ-компаній Дія.City запрацює у першій половині 2021 року. Про це розповів віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у інтерв'ю виданню «НВ».

«Наша амбітна мета – перше півріччя 2021 року, коли проєкт «Дія. City» запрацює і будуть перші резиденти. Я вірю, що це прискорить у геометричній прогресії розвиток ІТ та креативної індустрії, а потім ми це масштабуємо на всю країну. Тобто глобальна наша мета – це зміна податкової системи в усій країні», – сказав Федоров.

За його словами, «Дія. City» – це пілот для перезапуску всієї економіки України. За кілька років, після переведення усіх державних послуг в онлайн, таку податкову модель можна буде адаптувати на всю країну.

Віцепрем'єр-міністр розповів також про основні критерії вступу до «Дія. City»: компанії мають належати за видом економічної діяльності до айті- і креативної індустрії, структура компанії має складатися мінімум з дев’яти співробітників, а середня заробітна плата становити – 1200 євро.

Федоров зазначив, що «Дія. City» лібералізує трудові відносини та запровадить вигідні умови оподаткування. Разом з цим структура компаній та система сплати податків дозволить залучати більше інвестицій та виходити на міжнародні ринки.

Нагадаємо: мінцифри на початку червня анонсувало старт проєкту «Дія.City» – першої в світі віртуальної бізнес-країни.

Раніше Федоров повідомляв, що завдяки новому правовому режиму для ІТ компаній «Дія.City» Україна зможе стати лідером у цифровій трансформації вже за два роки та збільшити власний ІТ ринок у 2 рази

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло