«Дарниця» вручила стипендії двом професорам і шістьом викладачам Українського католицького університету
Pekлama

«Дарниця» вручила стипендії двом професорам і шістьом викладачам Українського католицького університету

Починаючи з 2015 року компанія профінансувала стипендії для студентів і викладачів на суму 6,5 млн гривень

«Дарниця» вручила стипендії двом професорам і шістьом викладачам Українського католицького університету
Фото: darnitsa.ua

Фармацевтична компанія «Дарниця» вручила стипендії двом професорам та шістьом викладачам Українського католицького університету. Про це повідомляється на сайті компанії.

Компанія підтримує університет з 2015 року. За цей час було профінансовано стипендії для студентів і викладачів на суму 6,5 млн гривень.

Голова ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків підкреслив, що у «Дарниці» та Українського католицького університету багато спільного: європейські гуманістичні цінності, націленість на майбутнє – розвиток талановитої молоді, залучення кращих фахівців і створення умов для виховання нового покоління професіоналів, використання інноваційних підходів для динамічного розвитку.

«Дарниця» зберігає стратегічний курс на підтримку Українського католицького університету, оскільки у нас, з одного боку, є багато спільних цінностей. З іншого боку – підтримка студентів та викладацького складу розширює їх можливості, дозволяючи сконцентруватися на науці, розвиватися в професії, застосовувати на практиці особисті наукові інтереси. В цілому інвестиції в освіту – найкраще з можливих вкладень і підтвердження того, що бізнес, який їх системно здійснює, будує Європу в Україні. Інноваційний розвиток – найшвидший шлях побудови розвиненого суспільства і конкурентної економіки. Для цього ми створюємо можливості для навчання і викладання в Україні: щоб обдаровані студенти та викладачі могли розкривати свої таланти незалежно від можливостей своїх сімей, пізнавати світ і привносити в Україну кращі ідеї та практики», – додав Шимків.

Довідка про компанію

Фармацевтична компанія «Дарниця» – найбільший в Україні виробник лікарських засобів, яка веде свою історію з 1930 року. В 2019 році Дарниця оголосила про трансформацію свого бізнесу. Компанія провела ребрендинг, змінила логотип і представила нову стратегію – побудову міжнародного бренду, лідерство в генеричному сегменті лікарських засобів та діджиталізацію процесів. Продуктове портфоліо «Дарниці» налічує понад 280 найменувань препаратів в 15 лікарських формах. Компанія фокусується на лікуванні найбільш поширених захворювань в області кардіології, неврології та болю. Терапевтичний ефект і профіль безпеки лікарських засобів «Дарниці» підтверджується в ході досліджень, які проводяться відповідно до міжнародних стандартів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті