Тихановська закликала ЄС ввести санкції проти проти бізнесу, пов’язаного з Лукашенком

Тихановська закликала ЄС ввести санкції проти проти бізнесу, пов’язаного з Лукашенком

Також санкції слід ввести проти підприємств, які звільняють страйкуючих працівників, вважає вона

Тихановська закликала ЄС ввести санкції проти проти бізнесу, пов’язаного з Лукашенком
фото DR

Світлана Тихановська, лідер білоруської опозиції, закликала Євросоюз до розширення санкцій щодо офіційного Мінська, повідомила її прес-служба. Вона підтримала ідею накласти економічні санкції на бізнес, пов'язаний з «Лукашенком і наближеними до нього олігархами», передає Коммерсант.

Тихановська також закликала Національний банк Латвії зупинити співпрацю з державними банками «Беларусьбанк» і «Белагропромбанк», а також ввести економічні санкції проти державних підприємств, які звільняють страйкуючих працівників.

Зокрема, екс-кандидат в президенти закликала переглянути контракти про закупівлі нафтопродуктів і металопродукції, продуктів лісової і деревообробної промисловості, а також алкоголю.

У Білорусі з 9 серпня тривають акції протесту незгодних з підсумками виборів президента, які вважають, що Олександр Лукашенко переміг виключно завдяки фальсифікаціям.

ЄС на початку жовтня ввів санкції проти 40 офіційних осіб Білорусії. На початку листопада Брюссель розширив список на 15 імен і включив в нього Олександра Лукашенка та його старшого сина.

Крім того, ЄС готується ввести додаткові санкції проти Мінська у зв’язку з убивством протестувальника Романа Бондаренка.

Також повідомлялося, що Тихановська оголосила про створення Народного трибуналу в Білорусі, назвавши Лукашенка «главою терористичного угрупування».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті