Захворіло у світі
137,464,432
Померло у світі
2,959,641
Вилікувалось у світі
78,307,652
Захворіло в Україні
1,887,338
Померло в Україні
38,225
Вилікувалось в Україні
1,442,618
Інвестори вимагають від Airbus, BMW та Glencore розкривати інформацію про кліматичні ризики

Інвестори вимагають від Airbus, BMW та Glencore розкривати інформацію про кліматичні ризики

Таку ж вимогу отримали й інші великі компанії, які вважаються особливо схильними до «ризиків декарбонізації» у зв'язку з переходом економіки від викопного палива

Інвестори вимагають від Airbus, BMW та Glencore розкривати інформацію про кліматичні ризики
фото pixabay.com

Інвестори, що управляють активами на суму понад $9 трлн, закликали деякі з найбільших компаній Європи включити оцінку впливу зміни клімату у свої фінансові звіти.

Як повідомляє Bloomberg, DWS, Insight Investment і JPMorgan Asset Management входять до числа 38 членів групи інституційних інвесторів зі зміни клімату, яка звернулася до 36 компаній з проханням «належним чином відобразити наслідки глобальних зобов'язань щодо кількісних обмежень підвищення температури» в рамках Паризької кліматичної угоди.

Серед одержувачів відповідного звернення були Airbus, BMW, Glencore та інші компанії, які вважаються особливо схильними до «ризиків декарбонізації» у зв'язку з переходом економіки від викопного палива.

Фізичний вплив зміни клімату і поворот до низьковуглецевої економіки завдадуть значного впливу на прибуток підприємств і вартість їх активів. Таким чином, все більше інвесторів хочуть, щоб звіти компаній містили і припущення щодо економічних реалій потепління на планеті і цілей Паризької угоди.

«Компанії більше не можуть дозволити собі ігнорувати те, що зміна клімату означає для їхнього бізнесу, – сказала Стефані Пфайфер, головний виконавчий директор IIGCC (європейська група інвесторів для співпраці в області зміни клімату). – Інвестори потребують знання фінансових наслідків виходу на шлях з нульовими витратами, щоб їх зафіксувати і вжити відповідних заходів».

Коаліція інвесторів, в яку також входять Aegon Asset Management і Fidelity International, заявила, що очікує, що компанії підготують рахунки, відповідні паризькому законодавству. Для цього компаніям слід, серед іншого, скорегувати свої припущення і оцінки, щоб забезпечити відповідність меті нульових викидів вуглецю до 2050 року, а також розглянути наслідки потепління у світі для їх здатності виплачувати дивіденди.

Інвестори заявили, що компанії, які не виконуватимуть вимоги інвесторів, можуть зіткнутися з голосами проти призначення директорів і навіть продажу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті