Захворіло у світі
98,782,736
Померло у світі
2,121,681
Вилікувалось у світі
54,482,189
Захворіло в Україні
1,191,812
Померло в Україні
21,861
Вилікувалось в Україні
947,514
Ovo та Shell перетворюють іспанські будинки на віртуальні електростанції

Ovo та Shell перетворюють іспанські будинки на віртуальні електростанції

Компанії пропонують домогосподарствам комплексні енергосистеми, які дають змогу продавати надлишки енергії своїм сусідам

Ovo та Shell перетворюють іспанські будинки на віртуальні електростанції
фото www.flickr.com/photos/horizonsolarpwr/31638938986/

Енергетична Ovo Energy спільно з «дочкою» Royal Dutch Shell пропонують комплексні енергетичні системи, що перетворюють домогосподарства в віртуальні електростанції

Як повідомляє Bloomberg, пропозиція Ovo в Іспанії, яка поєднує в собі сонячні панелі і акумулятор, працює за такими ж тарифами, які ввела минулого місяця у Великобританії Tesla. На додачу Ovo також проводить випробування домашніх акумуляторів в Великобританії спільно з компанією Sonnen, яка випускає домашні системи зберігання енергії для приватних домогосподарств та малих підприємств.

Ovo вийшла на іспанський ринок минулого року, і зараз має тисячі клієнтів. Згідно з прогнозами, до 2025 року житлова сонячна енергія в Іспанії досягне 1 млн дахів і, як очікується, зробить великий внесок в досягнення мети країни в 74% відновлюваної генерації до 2030 року.

Мережа в Іспанії налаштована таким чином, що домогосподарства можуть продавати надлишки енергії своїм сусідам по місцевій розподільчої мережі. Учасники пропозиції зможуть або забезпечувати свої будинки сонячною енергією безпосередньо, або зберігати її, або продавати назад в мережу під час пікового попиту.

План початково буде доступний клієнтам Ovo в Каталонії, Мадриді, Валенсії і Андалусії, а потім буде поширений і на інші регіони.

Нагадаємо: минулого місяця глава Tesla Ілон Маск заявив, що наступним «убивчим продуктом» компанії, який не залишить жодного шансу конкурентам є сонячна батарея у вигляді даху – Solar Roof.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті