Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Нацбанк приєднався до мережі сталого банкінгу під егідою IFC

Нацбанк приєднався до мережі сталого банкінгу під егідою IFC

Регулятор взяв на себе відповідальність досягти прогресу у сталому фінансування протягом двох років

Нацбанк приєднався до мережі сталого банкінгу під егідою IFC
Фото: bank.gov.ua

Національний банк України (НБУ) став членом мережі сталого банківського обслуговування (The Sustainable Banking Network, SBN). Про це повідомляється на сайті Нацбанку.

«Приєднуючись до SBN, НБУ взяв на себе зобов'язання досягти прогресу в просуванні сталого фінансування в банківському секторі України протягом наступних двох років, як на рівні стійких фінансових продуктів, так і на рівні раціональних екологічних, соціальних та корпоративних практик управління (ESG) фінансових організацій», – пояснюється на сайті Міжнародної фінансової корпорації (IFC), що входить до групи Світового банку.

Очільник Нацбанку Кирило Шевченко запевняє, що перший крок, який уже здійснила Україна на шляху до сталого фінансування, – розробка гнучких умов для українських банків для реструктуризації боргів виробників зеленої електроенергетики.

Також у повідомленні Нацбанку повідомляється, що угода з IFC про придбання 20% у статутному капіталі державного «Укргазбанку» перебуває в процесі реалізації, переговори зараз зосереджені на технічних аспектах.

Нагадаємо, голова НБУ Кирило Шевченко заявив, що немає підстав для розмов, що Нацбанк буде друкувати гроші з метою фінансування дефіциту бюджету, за його словами, фінансування дефіциту бюджету шляхом емісії заборонено законом про НБУ

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті