Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Баффет робить велику ставку на фармкомпанії замість банків

Баффет робить велику ставку на фармкомпанії замість банків

Berkshire Hathaway інвестувала майже $6 млрд в чотири фармкомпанії, серед яких два виробника вакцини проти COVID-19

Баффет робить велику ставку на фармкомпанії замість банків
Воррен Баффет
фото www.flickr.com/photos/trackrecord/178633669

Інвесткомпанія Berkshire Hathaway вперше за декілька останніх років вирішила зробити ставку на фармацевтичну галузь.

Як повідомляє TradeTickers, компанія Воррена Баффета в ІІІ кварталі 2020 року інвестувала $5,7 млрд в чотири фармкомпанії із США. Berkshire купила 21,3 млн акцій AbbVie, 30 млн акцій Bristol-Myers Squibb, 22,4 млн акцій Merck і 3,7 млн акцій Pfizer.

Видання зазначає, що регулятори ймовірно ретельно перевірятимуть фінансування виробників ліків в період COVID-19, враховуючи, що Баффет останнім часом не заходив далеко в сектор охорони здоров'я.

Pfizer і Merck займаються розробкою вакцини від коронавірусу.

Останні придбання більш ніж удвічі збільшили обсяг інвестицій Berkshire в акції охорони здоров'я в ІІІ кварталі до $9,3 млрд. Компанія вже володіла частками в компаніях-виробниках ліків Biogen, Johnson & Johnson і Teva Prescription Drugs, а також у фірмі по діалізу нирок DaVita.

Berkshire мінімізує свою частку в низці гігантських банків протягом трьох місяців до вересня, серед яких Wells Fargo, JPMorgan Chase, PNC Monetary і M & T Financial. Компанія Баффета продала 110,2 млн акцій Wells Fargo та 21,2 млн акцій JPMorgan. Berkshire, яка колись була одним з найбільших акціонерів Wells Fargo з часткою приблизно 10% у фінансовій установі, тепер володіє всього 3,1%.

Нагадаємо: на минулому тижні Pfizer і BioNTech заявили, що ранній аналіз їх вакцини-кандидата показав, що вона більш ніж на 90% ефективна в запобіганні інфекцій Covid-19 

Професор Угур Сахін, співзасновник і виконавчий директор BioNTech спрогнозував, коли людство повернеться до нормального життя.

Merck – найстаріша у світі фармацевтична, хімічна і біологічна компанія. Штаб-квартира знаходиться в Дармштадті, Німеччина. У Північній Америці відома як EMD.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті