Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
BBVA та Sabadell ведуть переговори щодо створення другого за величиною банку в Іспанії

BBVA та Sabadell ведуть переговори щодо створення другого за величиною банку в Іспанії

Їх злиття Sabadell стане значним кроком у процесі консолідації іспанського банківського сектора

BBVA та Sabadell ведуть переговори щодо створення другого за величиною банку в Іспанії
фото www.flickr.com/photos/sabadellbank/8190359337

Одна з найбільших банківських компаній в Іспанії BBVA і її дрібніший конкурент Sabadell заявили, що ведуть переговори про створення другого за величиною внутрішнього кредитора Іспанії за розміром активів.

Як повідомляє CNBC, злиття BBVA і Sabadell стане значним кроком у процесі консолідації іспанського банківського сектора, після того, як у вересні Caixabank погодився купити Bankia за 4,3 млрд євро ($5,1 млрд).

Якщо угода BBVA / Sabadell відбудеться, у новоствореного банку будуть активи в Іспанії на суму близько 600 млрд євро, а сукупна ринкова вартість, заснована на цінах на акції на закриття в понеділок, складе 26,7 млрд євро .

Банки по всій Європі щосили намагаються впоратися з рекордно низькими процентними ставками, а економічний спад, викликаний пандемією, змушує їх зосередитися на подальшому скороченні витрат на автономній основі або шляхом об'єднання.

І BBVA, і Sabadell заявили, що переговори тривають, і заявили, що рішення про те, чи буде угода укладена, ще не прийнято.

Акції Sabadell виросли на 24,6% до 0,419 євро в понеділок, в результаті чого ринкова вартість акцій склала 2,35 млрд євро, а акції BBVA виросли на 15,3% до 3,658 євро, досягнувши ринкової вартості в 24,35 млрд євро

Нагадаємо: днями BBVA заявила, що погодилася продати свій бізнес в США PNC Financial Services Group за $11,6 млрд.

Як повідомлялось, два інших іспанських банки Unicaja і Liberbank також ведуть переговори про створення п'ятого за величиною кредитора Іспанії з активами понад 100 млрд євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті