Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Syngenta і Ostchem Retail уклали угоду про стратегічну співпрацю

Syngenta і Ostchem Retail уклали угоду про стратегічну співпрацю

Вони розпочали спільний продаж своєї продукції в кредит

Syngenta і Ostchem Retail уклали угоду про стратегічну співпрацю
фото: photo.unian.ua

Ostchem Retail (роздрібний напрям азотного холдингу Ostchem) та міжнародна компанія Syngenta розпочали спільну партнерську програму підтримки українських аграріїв. Про це повідомляється у спільному пресрелізі компаній.

Проєкт передбачає спільний продаж всього спектру продукції компаній в рамках єдиного вікна – азотних добрив, ЗЗР та насіння із залученням єдиного фінансування. Під придбання цієї продукції аграріям надається пільгове кредитування українськими банками-партнерами: Райффайзен Банк Аваль, Креді Агріколь Банк, ОТП Банк, ПроКредит Банк, ПУМБ і Агропросперіс Банк.

За рахунок прямого субсидування відсоткових ставок з боку Ostchem Retail і Syngenta, вартість кредитування для клієнтів за такими програмами доступна від 0,1% річних у валюті та 2,75% річних у гривні. Кредити надаються під заставу, без застави, а також під заставу фінансових аграрних розписок (ФАР). За всіма цими програмами аграрії не платять комісію за видачу кредиту.

«Це кобрендингова партнерська програма кредитування. Спільно з нашими партнерами – компанією Syngenta – ми дали можливість аграрію єдиною угодою закрити близько 65% всього сільськогосподарського циклу і залучити пільгове фінансування під єдиний пакет документів. При цьому відсотки за цими кредитами частково компенсує як Ostchem Retail, так і наші партнери», – зазначає Євген Хуриленко, керівник роздрібного напряму Ostchem Retail.

За його оцінкою, ця співпраця дозволить істотно розширити можливості для українських агровиробників і оптимізувати їх підготовку до реалізації с/г циклу в новому сезоні 2020-2021 року.

Раніше Mind розповідав, як працюватимуть аграрні розписки з відкриттям ринку землі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті