Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
Volkswagen розглядає можливість продажу Lamborghini і Ducati

Volkswagen розглядає можливість продажу Lamborghini і Ducati

Автовиробник хоче зосередитись на своєму електрифікованому майбутньому

Volkswagen розглядає можливість продажу Lamborghini і Ducati
фото www.flickr.com/photos/entitybeing/2406821133

У німецького автомобілебудівного концерну Volkswagen великі плани щодо електрифікації. Згідно з нещодавно оновленою стратегією автовиробника, він вкладе не менше $86 млрд в електричні, гібридні і цифрові технології протягом п'яти років. Очевидно, ці інвестиції вимагатимуть певної внутрішньої реструктуризації та додаткової економії.

Як повідомляє Automotive News, Volkswagen обговорює потенційний крок по виокремленню Lamborghini, Ducati і Italdesign. Ці три компанії можна було б об'єднати в єдину структуру, яку було б легше запропонувати зацікавленим сторонам. Повідомляється, що німецька компанія хоче оптимізувати свою діяльність і приділяти більше уваги своєму електрифікованого майбутньому.

Минулого місяця агентство Reuters дізналось про наміри VW або виокремити вказані компанії або вивести бренди на ІРО.

Фінансовий директор VW Френк Вітер сказав, що цілі оптимізації розгалуженої структури конгломерату VW все ще вивчаються. Жоден з керівників групи не вказав часових рамок для потенційних рішень.

Ще в жовтні 2019 року агентство Bloomberg повідомило, що процес виокремлення Lamborghini в окрему юридичну особу може бути завершений до кінця 2020 року.

Як відомо, VW провела IPO свого підрозділу з випуску вантажівок Traton в жовтні минулого року, після того, як внутрішні розбіжності практично заблокували проєкт.

Нагадаємо: днями VW заявив, що інвестиції в електромобілі, автономне водіння і пов'язані з ними технології збільшаться приблизно до 73 млрд євро ($86 млрд) або половини бюджету компанії до 2025 року. Торік компанія планувала інвестувати 60 млрд євро.

Раніше цього тижня стало відомо, що Volkswagen Group вирішила інвестувати значні кошти у свій завод в Братиславі замість відкриття нового заводу в Туреччині. В компанії пояснили, що з огляду на пандемію наразі нема потреби у додатковому заводі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті