Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Конгрес США допитає директорів Twitter і Facebook щодо підсумків президентських виборів

Конгрес США допитає директорів Twitter і Facebook щодо підсумків президентських виборів

Це загрожує акціям компаній черговим падінням

Конгрес США допитає директорів Twitter і Facebook щодо підсумків президентських виборів
фото DR

Гендиректорів Twitter і Facebook – Джека Дорсі і Марка Цукерберга – знову викликали на допит до Конгресу США, цього разу з приводу роботи сервісів у період президентських виборів, пише The Bell з посиланням на TechCrunch.

Як повідомляє видання, у вівторок, 17 листопада, о 07.00 за місцевим часом (18.00 за Києвом), Юридичний комітет Сенату проведе допит Дорсі та Цукерберга. Темою допиту були заявлені дії соцмереж в контексті публікації The New York Post про «листи Байдена» і звинувачення в цензурі, але, швидше за все, це знову перетвориться на «показову порку» з боку республіканців.

Після попереднього допиту акції техногігантів обвалилися на $100 млрд. Відповідно, нічого хорошого котирування Twitter і Facebook не чекає.

У день виборів і після нього Twitter довелося не раз приховувати пости Трампа, в яких той оголошував про фальсифікації в ході голосування. Соцмережа позначала такі записи значком «недостовірності», який попереджає, що інформація в публікації президента США спірна і може вводити в оману.

Facebook перед виборами також розробив свій власний набір «ярликів» до повідомлень про вибори, які порушують правила соцмережі. На відміну від Twitter, який фактично вказує на фейк, Facebook тільки вказує користувачам на фактичну інформацію (наприклад, під аналогічними повідомленнями з'являлася плашка із тексом, що голоси на виборах президента ще підраховуються).

Нагадаємо, котирування ІТ-гігантів Twitter, Alphabet і Facebook впали на 5% під час слухань у Сенаті, повʼязаних з тим, що уряд хоче скасувати ключову для них статтю 230.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті