Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Уряд Німеччини виділить ще 3 млрд євро на підтримку автомобільної галузі

Уряд Німеччини виділить ще 3 млрд євро на підтримку автомобільної галузі

Щотижня на вулицях Німеччини з'являється 12 000 нових електрокарів

Уряд Німеччини виділить ще 3 млрд євро на підтримку автомобільної галузі
фото pixabay.com

Федеральний уряд Німеччини виділить на підтримку автомобільної промисловості країни в умовах пандемії додатково ще 3 млрд євро. Про це йдеться в заяві офіційного представника уряду ФРН Штеффена Зайберта, оприлюдненій вчора ввечері. Таким чином, загальний обсяг підтримки німецьких автовиробників досягне близько 5 млрд євро, передає Deutsche Welle.

Необхідність надання зазначених коштів Зайберт обгрунтував «довгостроковими структурними змінами», які пов'язані з «великими труднощами».

У той же час представник уряду Німеччини зазначив, що «після різкого падіння продажів в першому півріччі» галузь зараз демонструє «перші ознаки відновлення».

З нині заявлених коштів 1 млрд євро надійде в так званий «фонд майбутнього автомобільної промисловості», він призначений для фінансування середньострокових і довгострокових стратегій трансформації даного сектору.

Крім того, Берлін ще влітку продовжив до кінця 2021 року виплати премій покупцям автомобілів з електричними і гібридними моторами, тепер же вирішено до 2025 року продовжувати перерахування винагород за інновації.

Голова Об'єднання німецької автомобільної промисловості (VDA) Хільдегард Мюллер заявила після розмови з канцлером ФРН Ангелою Меркель, яка вчора зустрілася з представниками автоіндустрії, що продовження виплат – це допомога у захисті клімату і економічному розвитку.

«Кожного тижня завдяки нам на вулицях Німеччини з'являються 12 тисяч нових електромобілів», – зазначила Мюллер.

У Німеччині на тлі пандемії різко знизилася кількість реєстрованих нових автомобілів. Так, в квітні вона зменшилася на 61,1% порівняно з аналогічним місяцем попереднього року. Виняток склали лише американські електромобілі Tesla, що показали зростання приблизно на 10%.

Нагадаємо, глава VW заявив, що німецькому автопрому не потрібні додаткові стимулюючі заходи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті