Захворіло у світі
98,782,736
Померло у світі
2,121,681
Вилікувалось у світі
54,482,189
Захворіло в Україні
1,191,812
Померло в Україні
21,861
Вилікувалось в Україні
947,514
Іран поповнив свій флот військовим кораблем, здатним нести вертольоти, БПЛА та бойові катери

Іран поповнив свій флот військовим кораблем, здатним нести вертольоти, БПЛА та бойові катери

Корабель «Шахід Рудакі» оснащений зенітними ракетами та ракетною системою ППО «3 Хордада»

Іран поповнив свій флот військовим кораблем, здатним нести вертольоти, БПЛА та бойові катери
Головнокомандувач КВІР Хусейн Саламі
фото www.flickr.com/photos/53911892@N00/6598083473

Іран заявив, що додав до свого флоту військовий корабель, здатний нести вертольоти, безпілотники і ракети, що свідчить про намір розширити свою військово-морський вплив за межі Перської затоки.

Як повідомляє Інформаційне агентство Ісламської республіки (IRNA), океанський корабель «Шахід Рудакі» приєднався до військово-морського флоту Корпусу вартових ісламської революції (КВІР).

400-тонний корабель, довжиною довжині 150 м і шириною 22 м, оснащений ракетами класу «поверхня-поверхня», зенітними ракетами, високотехнологічними інтегрованими системами зв'язку і ракетною системою ППО «3 Хордад», здатний нести вертольоти, БПЛА та навіть бойові катери. Вся ця військова техніка розроблена і створені іранськими фахівцями, пише агентство.

«З приєднанням цього судна до військово-морського флоту КВІР почалася місія військових моряків Корпусу вартових щодо забезпечення могутнього присутності у віддалених водах», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляє Pars, генерал-лейтенант Хусейн Саламі зазначив, що «унікальне стратегічне розташування Перської затоки відіграє значну роль в світовій економіці, а Іран прекрасно справляється із завданням забезпечення стабільності в цьому регіоні… Світ у боргу перед Ісламською Республікою, Іраном і іранськими військовими моряками, які до цього дня охороняють цю величезну морську акваторію і продовжують впевнено її захищати»

Головнокомандувач КВІР також наголосив, що Іран не обмежений певною географією при захисті своєї безпеки і життєво важливих інтересів, додав:

«Якщо хтось спробує загрожувати інтересам нашої великої нації і країни, вони без жодних сумнівів не зможуть знайти безпечного місця, щоб заховатись на всій планеті Земля», – сказав Саламі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті