Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
У США запустили першу платформу цифрового банкінгу для сексуальних меншин

У США запустили першу платформу цифрового банкінгу для сексуальних меншин

Близько 30 млн американців ідентифікують себе як ЛГБТ. Платформа Daylight почне працювати в тестовому режимі в середині грудня

У США запустили першу платформу цифрового банкінгу для сексуальних меншин
фото www.flickr.com/photos/prachatai/50082449202

Традиційні банки і фінансові продукти не обов'язково створювалися з розрахунком на різну аудиторію, оскільки ці програми використовують більш універсальний підхід. Але все більше і більше стартапів прагнуть демократизувати простір за допомогою конкретніших продуктів для конкретної аудиторії. Як повідомляє CNBC, американська ЛГБТ-спільнота відкриває першу платформу цифрового банкінгу в США для представників секс-меншин.

Платформа спрямована на те, щоб допомогти цим людям орієнтуватися в фінансах і підготуватися до свого майбутнього за допомогою продуктів і контенту, розроблених спеціально для їх унікальних потреб – будь то заощадження для надзвичайного фонду, створення сім'ї або операції зі зміни статі.

У США близько 30 млн в США ідентифікують себе як ЛГБТ.

Daylight почне роботу в середині грудня з бета-версії. Участь зможуть взяти всього кілька сотень людей за запрошеннями. Спочатку платформа працюватиме в Каліфорнії і Нью-Йорку.

Daylight буде пропонувати широкий спектр продуктів та інструментів. Клієнти платформи матимуть змогу використовувати в банку те ім'я, яке вони вважають своїм (навіть якщо в паспорті вказано інше). Те ж саме стосуватиметься і статі. Окрім того, вони зможуть оформити скарбничку для коштів на створення сім'ї.

Daylight підтримується Marqeta, глобальною платформою для випуску карт, і Visa, однією з чотирьох основних мереж кредитних карт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті