Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
«Нафтогаз» створив окремий дивізіон для управління ТЕЦ

«Нафтогаз» створив окремий дивізіон для управління ТЕЦ

Йдеться про теплові електроцентралі у Новояворівську та Новому Роздолі

«Нафтогаз» створив окремий дивізіон для управління ТЕЦ
фото: epravda.com.ua

Група «Нафтогаз» створила новий бізнес-дивізіон «Теплоенергетика». Він відповідатиме за ТЕЦ, що передані від Фонду державного майна (ФДМУ) в управління НАК «Нафтогаз України». Йдеться про теплові електроцентралі у Новояворівську та Новому Роздолі (Львівська обл.). Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Директором новоствореного дивізіону призначено Віталія Щербенка, який донедавна перебував на посаді директора з енергоефективності та управління майном Групи «Нафтогаз».

«Створення окремого бізнес-дивізіону «Теплоенергетика» доводить, що ми прагнемо зробити управління ТЕЦ, за які відповідаємо, максимально ефективним та плануємо надалі розвивати їх, враховуючи трансформацію Групи загалом», – зазначив Віталій Щербенко.

Дивізіон займатиметься операційною діяльністю ТЕЦ Групи «Нафтогаз», братиме участь в розробці оптимальної системи управління та штатної чисельності цих підприємств, розроблятиме стратегічний план програми їхнього розвитку, контролюватиме досягнення максимальних фінансових показників, дотримання законодавства та координуватиме взаємодію ТЕЦ з органами виконавчої влади, регулятором та іншими зацікавленими сторонами.
Нагадуємо, що Група «Нафтогаз» перебуває у процесі трансформації.

Для цього, зокрема, запроваджується матрична структура управління, що допоможе уникнути дублювання функцій та неефективності. Вона вважається оптимальною для втілення складних, великих проєктів, дозволяє ефективно розподіляти ресурси і таланти. Її ключовий принцип – чіткий поділ на бізнес-підрозділи, які генерують основний прибуток (бізнес-дивізіони), а також спеціалізовані (корпоративні) функції, які їх підтримують.

Кожний дивізіон спеціалізується на визначених бізнес-напрямках для максимізації доданої вартості та встановлення чіткої відповідальності за результати. На сьогодні в межах Групи вже створено 5 бізнес-дивізіонів: «Розвідка та видобування», «Нафта», «Комерція», «Нова енергія», «Теплоенергетика». Шостий дивізіон – в процесі створення («Зберігання природного газу»). Крім основних бізнес-дивізіонів, окремо створено дивізіон «Технічне забезпечення», який централізовано відповідає за капітальні проекти, науково-дослідницьку діяльність та управління ланцюжками постачання.

Також нещодавно створено перші корпоративні функції: «Фінансову», «Управління людськими ресурсами», «Безпека» та «Охорона праці» (HSE). Вони потрібні для вдосконалення операційної діяльності, покращення сервісу для внутрішніх клієнтів (дивізіонів та інших функцій), зниження бюрократії, уникнення багатоканального звітування та дублювання процесів.

Раніше Mind розповідав, НАК «Нафтогаз України» злий чаклун чи добрий чарівник.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті