Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
Прокуратура Нью-Йорка почала розслідування щодо гонорарів Іванки Трамп

Прокуратура Нью-Йорка почала розслідування щодо гонорарів Іванки Трамп

Вона називає це розслідування політично вмотивованим

Прокуратура Нью-Йорка почала розслідування щодо гонорарів Іванки Трамп
фото DR

Генпрокуратура Нью-Йорка в рамках розслідування ділових відносин президента Дональда Трампа зацікавилася гонорарами його доньки Іванки, повідомляє РБК з посиланням на The New York Times.

Як стверджують джерела видання, розслідування стосується податкових відрахувань, які отримував Трамп, списуючи значні суми на консультації, частина з яких «напевно дісталася його доньки Іванці Трамп», уточнює видання. Trump Organization отримала повістки з вимогою надати відомості про виплачені Іванці гонорари.

За даними NYT, Трамп роками не платив податки, оскільки його бізнес показував збиток. При цьому він скорочував оподатковувану базу, отримуючи податкові відрахування, в тому числі за послуги консультантів. Загалом у справі за 20 років фігурує $26 млн.

Видання припускає, що частину цих гонорарів отримала Іванка Трамп. При цьому NYT згадує декларацію Іванки Трамп від 2017 року, коли вона стала радником президента. Тоді вона вказала, що платежі від консалтингової компанії, якою сама володіла, на загальну суму $747 622, що точно відповідало гонорарам за консультації, заявлені в якості податкових відрахувань Trump Organization для готельних проектів.

В Trump Organization вже назвали розслідування політично вмотивованим. Генеральний юрисконсульт компанії Алан Гартен заявив, що це чергова спроба залякати компанію.

«Все було зроблено в суворій відповідності до чинного законодавства і під керівництвом консультантів і податкових експертів. Все податки були сплачені, і жодна сторона не отримала ніякої неправомірної вигоди», – запевнив він.

«Це «розслідування» демократів Нью-Йорка на 100% мотивовано політикою, піаром і злістю. Вони прекрасно розуміють, що нічого тут немає і ніякої податкової пільги не було», – прокоментувала розслідування сама Іванка Трамп.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті