Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
Великобританія і Канада підписали угоду про вільну торгівлю

Великобританія і Канада підписали угоду про вільну торгівлю

Джонсон назвав це важливим кроком для майбутнього відновлення від COVID-19

Великобританія і Канада підписали угоду про вільну торгівлю
скрін-шот Youtube Justin Trudeau – Prime Minister of Canada

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон і прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосили, що їх країни досягли тимчасової торгової угоди. Вона набуває чинності після виходу Великобританії з ЄС, передає Коммерсант з посиланням на CBC.

«Тепер ми можемо продовжити роботу над спеціальною угодою, всеосяжною угодою в найближчі роки, яка максимізує наші торгові можливості і покращить становище всіх», – заявив Трюдо.

«Вільна торгівля – важлива частина того, як ми збираємося відновлюватися після COVID-19», – сказав Джонсон.

Слід зазначити, що у зв'язку з Brexit, Всеосяжна економічна і торгова угода (CETA) між Канадою і Євросоюзом з 1 січня 2021 року не буде поширюватися на Великобританію.

«Нова угода забезпечить постійний доступ до переваг CETA на двосторонній основі, включаючи скасування тарифів на 98% канадських товарів, що експортуються до Великобританії», – зазначив Трюдо.

Угода про безперервність торгівлі між Канадою і Сполученим Королівством закладає основу для переговорів про укладення постійної угоди в новому році.

Вона може включати «потенціал для подальшого розвитку в таких сферах, як цифрова торгівля, навколишнє середовище і розширення економічних прав та можливостей жінок», повідомили в британському уряді.

Великобританія вийшла з Євросоюзу  31 січня ц.р. До кінця 2020 року триває перехідний період, коли сторони домовляються про майбутню співпрацю. До Великобританії поки що застосовуються правила ЄС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті