Милованова призначили позаштатним радником Єрмака

Милованова призначили позаштатним радником Єрмака

Він вже працював на цій посаді якийсь час неофіційно

Милованова призначили позаштатним радником Єрмака
фото: photo.unian.ua

Тимофій Милованов призначений позаштатним радником керівника Офісу Президента України. Про це повідомляється на сайті Президента.

«Сподіваюсь, що мої знання будуть корисними керівництву України», – зазначив ексміністр.

Раніше про можливе призначення ексміністра повідомляла «Українська правда» з посиланням на власні джерела. Сам Милованов не відповів на запит журналістів, а вже після публікації заявив, що працює позаштатним радним Єрмака «вже деякий час».

Водночас він залишається президентом Київської школи економіки.

Милованов народився 1975 року. Закінчив Київський політехнічний інститут (менеджмент) у 1997 році та Києво-Могилянську академію за спеціальністю «економічна теорія» у 1999-му. 2004 року здобув науковий ступінь доктора філософії з економіки (PhD з економіки) в Університеті Вісконсин-Медісон (США). Викладав у європейських та американських вишах. 7 липня 2016 року Верховна Рада України обрала Тимофія Милованова до Ради Національного банку, з жовтня 2016-го він був заступником голови Ради НБУ.

Нагадаємо: Тимофій Милованов був міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у 2019-2020 роках. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло