В Україні запускається нова лоукост-авіакомпанія – Bees Airline

В Україні запускається нова лоукост-авіакомпанія – Bees Airline

Вона буде працювати як лоукост-перевізник і чартерна авіакомпанія

В Україні запускається нова лоукост-авіакомпанія – Bees Airline
фото: Shutterstock

До кінця року в Україні з'явиться нова авіакомпанія Bees Airline. Вона буде працювати відразу у двох сегментах – як лоукостер і чартерна авіакомпанія. Bees базуватиметься в аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського. Про це повідомляє MINTRANS.

Bees Airline також планують отримати ліцензію на вантажні перевезення і в разі локдауна розвивати цей напрям.
Компанія подала документи для отримання сертифіката експлуатанта і взяла в лізинг перші два Boeing 737-800, які раніше використовувала МАУ.

«У наступному році ми хочемо взяти ще два повітряних судна. А на 2022 рік ми розраховуємо, що в нашому парку буде вже шість літаків», – заявив представник компанії. 

Перші рейси Bees запустить в Єгипет і почне роботу як чартерний перевізник. Зараз у компанії підписані договори з двома туроператорами (один з них Tez Tour Ukraine).

«Старт польотів залежить від того, як швидко ми отримаємо сертифікат експлуатанта. Якщо до 22 грудня, то ми запустимо чартерні рейси на свята. Якщо немає, то полетимо в районі 15 січня», – додали в компанії.

Повноцінний старт компанія планує на квітень 2021 року, коли Bees почне виконувати регулярні лоукост-рейси. Зараз перевізник розробляє програму польотів на літній період.

«Не можу поки назвати конкретні напрямки. Але для прикладу скажу, що ми розглядаємо Батумі – туди можуть літати не тільки туристи, але й українці, які володіють нерухомістю в Грузії», – відзначає менеджер.

На початковому етапі обсяг інвестицій в проєкт складе кілька мільйонів доларів. У Bees Airline вже працює понад 50 осіб, а після отримання сертифіката експлуатанта штат збільшиться до 100 осіб.

«Станом на зараз ми вклали близько $ 1 млн. Ми розраховуємо вийти на операційний прибуток на другий рік роботи», – говорить менеджер.

Згідно з даними YouControl бенефіціаром компанії є Сергій Смирний.

Нагадаємо: ще влітку повідомлялося, що в Україні створюються дві авіакомпанії: одна називається «Схід-Захід» та «Bees Airline».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло