Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
Ще чотири країни приєдналися до санкцій Євросоюзу проти Росії

Ще чотири країни приєдналися до санкцій Євросоюзу проти Росії

ЄС привітав рішення країн приєднатися до обмежувальних заходів

Ще чотири країни приєдналися до санкцій Євросоюзу проти Росії
фото Shutterstock

Європейський союз позитивно сприйняв рішення чотирьох країн про приєднання до обмежувальних заходів щодо РФ, введених за підрив територіальної цілісності і суверенітету України, передає Інтерфакс.

«Країни-кандидати Чорногорія та Албанія, Ліхтенштейн і Норвегія, що належать до Європейської асоціації вільної торгівлі та Європейської економічної зони, приєдналися до цього рішення Ради ЄС (про продовження на півроку антиросійських санкцій за підрив суверенітету України – ред..). ЄС бере до відома такі зобов'язання і вітає їх», – йдеться в заяві високого представника ЄС, опублікованій у понеділок на сайті ЄС.

Зазначається, що країни забезпечать відповідність своєї держполітики цьому рішенню.

Індивідуальні санкції ЄС проти Росії у зв'язку з її військовою агресією в Україні були вперше введені 17 березня 2014 року.

10 вересня 2020 року Рада ЄС прийняла рішення продовжити на шість місяців санкції, які будуть застосовуватися до 175 осіб і 44 організацій.

Крім того, в якості реакції на події на Україні ЄС впровадив економічні санкції щодо секторів російської економіки, які діють до 31 січня 2021 року і обмежувальні заходи у зв'язку з незаконною анексією Криму і Севастополя, що діють на їх територіях до 23 червня 2021 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті