Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Посадовці податкової та митної служб «зливали» конфіденційну інформацію

Посадовці податкової та митної служб «зливали» конфіденційну інформацію

Організували цей механізм із використанням чат-ботів, інтернет-ресурсів і телеграм-каналів

Посадовці податкової та митної служб 	«зливали» конфіденційну інформацію
Фото: ssu.gov.ua

Служба безпеки України (СБУ) блокувала копіювання та збут відомостей з обмеженим доступом із систем Державної податкової та митної служб України. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Встановлено, що посадові особи служб організували цей механізм із використанням чат-ботів, інтернет-ресурсів і телеграм-каналів. До схеми було залучено посадових осіб Державної податкової служби, Державної міграційної служби та співробітників банківської установи.

«Спільники налагодили систематичний збут конфіденційної інформації щодо фінансово-господарської діяльності юридичних осіб, експортно-імпортних операцій суб’єктів підприємницької діяльності та іншої інформації, яка створена та захищена відповідно до чинного законодавства», – йдеться в повідомленні на сайті відомства.

Під час обшуків в офісах і місцях проживання фігурантів правоохоронці вилучили комп'ютерну техніку, мобільні телефони, флеш-накопичувачі, на яких міститься скопійована інформація з обмеженим доступом, банківські картки та інші докази, що підтверджують вчинення фігурантами махінації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті