Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
На платформі «Дія. Бізнес» запустять експортний портал і маркетплейс фінпослуг

На платформі «Дія. Бізнес» запустять експортний портал і маркетплейс фінпослуг

Крім того, у рамках порталу буде запущений сервіс для комунікації українських підприємців англійською мовою

На платформі «Дія. Бізнес» запустять експортний портал і маркетплейс фінпослуг
фото: thedigital.gov.ua

Заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан в ході Форуму з питань цифрової трансформації Personal Democracy Forum Ukraine 2020 року заявила, що на онлайн-платформі «Дія. Бізнес» планують запустити експортний портал, а також маркетплейс фінансових послуг для малого та середнього бізнесу. Про це повідомляє «Укрінформ».

«Дуже скоро в рамках цього проєкту (платформа «Дія. Бізнес», – ред.) буде запущений експортний портал, а також marketplace фінансових послуг для малого та середнього бізнесу», – повідомила заступник міністра.

Крім того, за її словами, у рамках порталу буде запущений сервіс для комунікації українських підприємців англійською мовою.

«Портал вже запущений англійською мовою, і скоро буде запущена можливість В2В – для комунікацій між українськими підприємцями та підприємцями світу», – зазначила Іонан.

Нагадаємо: онлайн-платформу для підприємців «Дія.Бізнес» Міністерство цифрової трансформації запустило 28 лютого 2020 року. «Дія.Бізнес» – сайт для підприємців малого та середнього бізнесу.

Портал працює в двох напрямках: інформаційна платформа і служба онлайн-консультацій. Проєкт реалізується за підтримки приватного бізнесу. Зокрема, онлайн-складова стала можливою завдяки підтримці Mastercard.

Нагадаємо: мінцифри запустило англомовну версію платформи «Дія.Бізнес».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті