Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
IBM скоротить 10 000 співробітників у Європі, найбільше постраждають Британія і Німеччина

IBM скоротить 10 000 співробітників у Європі, найбільше постраждають Британія і Німеччина

Найбільше скорочень припаде на бізнес IBM в сфері ІТ-послуг

IBM скоротить 10 000 співробітників у Європі, найбільше постраждають Британія і Німеччина
фото DR

Американський виробник ПЗ і устаткування IBM планує скоротити близько 10 000 робочих місць в Європі, щоб знизити витрати в сервісному підрозділі, який повільно розвивається, передає Bloomberg , на яке посилається vc.ru.

Це 20% персоналу в регіоні, пише видання. Найбільше постраждають Великобританія і Німеччина, працівників скоротять і в Польщі, Словаччині, Італії та Бельгії.

Компанія оголосила про скорочення на початку листопада на зустрічі з європейським представником профспілки робітників. Скорочення завершаться в першій половині 2021 року, зазначає джерело Bloomberg.

«Наші кадрові рішення приймаються для того, щоб забезпечити найкращу підтримку нашим клієнтам у використанні гібридної хмарної платформи на базі штучного інтелекту. Ми також продовжуємо вкладати значні інвестиції в навчання і розвиток навичок співробітників, щоб задовольнити потреби наших клієнтів», – заявив прес-секретар компанії.

Найсильніше постраждає бізнес IBM в сфері ІТ-послуг: управління центрами обробки даних клієнтів і інформаційна підтримка при встановленні, експлуатації та ремонті обладнання, пише Bloomberg.

У жовтні компанія вказувала, що планує сфокусуватися на своїй новій гібридній хмарній платформі, яка, як розраховує IBM, поверне її до зростання виручки після майже десятирічного зниження.

Bloomberg відзначає, що з роками «зірка IBM згасла» – її розробки в сфері хмарних обчислень і ІТ-послуг застаріли порівняно з технологіями новіших ІТ-компаній, наприклад, Amazon.

Компанія вже скорочувала штат на початку 2020 року, але не розкрила тоді кількість звільнених. Bloomberg зазначає, що тоді під скорочення потрапили «тисячі» працівників.

За власними даними на грудень 2019 року, в компанії працювало 352 600 осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті