Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
«Батьківщину» позбавили державного фінансування

«Батьківщину» позбавили державного фінансування

У політсилі оскаржують це рішення

«Батьківщину» позбавили державного фінансування
Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко
Фото: Reuters

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) ухвалило рішення позбавити фінансування політичну партію «Батьківщина» Юлії Тимошенко. У політсилі оскаржують це рішення, повідомляє пресслужба Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК).

«Канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано позов політичної партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» до Національного агентства з питань запобігання корупції», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що партія просить суд визнати протиправними дії працівників НАЗК при складенні Висновку про результати аналізу звіту політичної партії про майно, доходи, витрати й зобов’язання фінансового характеру та визнати неправомірними окремі його пункти. Серед інших вимог позову – скасувати наказ НАЗК про зупинення державного фінансування статутної діяльності Партії за четвертий квартал 2020 року.

Зараз суд вирішує питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

Раніше Mind аналізував команду партії «Батьківщина» у матеріалі «Mind X-ray: рентген бізнес-інтересів кандидатів від ВО «Батьківщина»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті