Китайська компанія продавала фейкову продукцію Starbucks, їй загрожує штраф у 3,2 млн

Китайська компанія продавала фейкову продукцію Starbucks, їй загрожує штраф у 3,2 млн

Шахраї заробили на контрафактних продажах понад 7 млн юанів

Китайська компанія продавала фейкову продукцію  Starbucks, їй загрожує штраф у 3,2 млн
фото pixabay.com

Комітет із захисту прав споживачів провінції Цзянсу подав до суду на продовольчу компанію за продаж підробленої кавової продукції Starbucks, передає Інтерфакс з посиланням на агентство «Сіньхуа».

Відомство вимагало від порушника виплатити штраф у розмірі 21 млн юанів ($3,2 млн), що в три рази перевищує суму, яка фігурує в справі.

Управління з регулювання ринку міста Усі в 2018 році виявило, що компанія Shuangshan Food (Сяминь) продавала каву, нібито випущену американською Starbucks, за сфальсифікованими митними деклараціями і ліцензією на використання товарного знака. В ході розслідування було встановлено, що Shuangshan Food продала контрафактну продукцію більш ніж 50 торговельним компаніям в 18 провінціях по всій країні, отримавши в результаті цього понад 7 млн юанів.

За словами заступника генерального секретаря Комітету із захисту прав споживачів провінції Цзянсу Цзюй Шана, даний судовий процес не тільки допоможе захистити законні права та інтереси кінцевих споживачів і власника прав інтелектуальної власності, а й посприяє збереженню стабільності ринку.

У грудні 2019 року п'ять фігурантів цієї кримінальної справи були засуджені судом міста Усі до тюремного ув'язнення терміном до п'яти років. Також на них і на Shuangshan Food було накладено штраф на загальну суму 10,48 млн юанів.

Штраф за підсумками судового процесу за заявою Комітету із захисту прав споживачів може стати додатковим покаранням, зазначає китайський новинний телеканал CGTN.

Нагадаємо, вперше за 10 років у світі скорочується споживання кави.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті