Захворіло у світі
100,908,992
Померло у світі
2,175,245
Вилікувалось у світі
55,848,790
Захворіло в Україні
1,206,412
Померло в Україні
22,351
Вилікувалось в Україні
992,031
Tesla побудує завод з виробництва зарядних пристроїв для електрокарів в Китаї

Tesla побудує завод з виробництва зарядних пристроїв для електрокарів в Китаї

Зараз Китаю доводиться ці пристрою імпортувати із США

Tesla побудує завод з виробництва зарядних пристроїв для електрокарів в Китаї
фото www.flickr.com/photos/bebuck/42480470080

Американський виробник електрокарів Tesla заявив, що планує почати виробництво зарядних пристроїв для електромобілів в Китаї у 2021 році. Як повідомляє Reuters, цей крок є частиною зусиль компанії по збільшенню продажів на найбільшому у світі автомобільному ринку.

Tesla, яка зараз продає свої електромобілі Model 3 в Китаї і планує почати випускати на власному заводі у Шанхаї позашляховики Model Y у 2021 році, має намір інвестувати 42 млн юанів ($6,4 млн) в новий об’єкт з виробництва пристроїв швидкої зарядки третього покоління Supercharger V3.

Новий завод буде побудований поруч з виробничою базою недалеко від Шанхая. Завод, який Tesla планує завершити в І кварталі наступного року, буде мати виробничу потужність 10 000 зарядних пристроїв на рік.

Агентство зазначає, що Китай, де влада надає значні субсидії для електромобілів, прагнучи зменшити забруднення від бензинових і дизельних авто, розширює свою національну мережу зарядних станцій, при цьому інфраструктура залишається однією з найбільших проблем при просуванні електрокарів.

Наразі Китай імпортує з США зарядні пристрої для електромобілів, які зазвичай встановлюються на зарядних станціях або стоянках.

Нагадаємо: ринкова капіталізація Tesla перевищила $0,5 трлн вперше в історії компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті