Україна долучилась до санкцій ЄС проти «Аль-Каїди» та ІДІЛ

Україна долучилась до санкцій ЄС проти «Аль-Каїди» та ІДІЛ

В ЄС привітали та взяли до уваги ці дії

Україна долучилась до санкцій ЄС проти «Аль-Каїди» та ІДІЛ
фото: Shutterstock

Україна та кілька держав-кандидатів на вступ до Європейського Союзу долучилися до санкцій проти терористичних організацій. В ЄС привітали та взяли до уваги ці дії. Про це повідомляється на сайті Європейської Ради.

Відповідне рішення про продовження санкцій ЄС проти «Аль-Каїди» та ІДІЛ ухвалили 19 жовтня. Чинні санкції матимуть дію до 31 жовтня 2021 року.

Такі санкції передбачають обмеження в’їзду до країн-членів ЄС учасників терористичних організацій, заборону на торгівлю або постачання їм зброї та товарів військового призначення. Також країни обмежать постачання нафти та надання будь-яких кредитів забороненим організаціям.

Цього року до рішення ЄС долучились країни-кандидати на вступ в Союз (Північна Македонія, Чорногорія, Сербія, Албанія), Боснія і Герцеговина (потенційний кандидат на вступ), країни-члени Європейської асоціації вільної торгівлі (Ісландія та Ліхтенштейн), а також країни, які підписали Угоду про асоціацію з Європейським Союзом і мають перспективу на членство (Україна, Республіка Молдова, Вірменія та Грузія).

Раніше повідомлялося, що в Одесі затримали учасника ІДІЛ, якого розшукував Інтерпол.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті