Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Байден збільшив відрив на виборах після перерахунку голосів у Вісконсині

Байден збільшив відрив на виборах після перерахунку голосів у Вісконсині

Перерахунок голосів у штаті обійдеться в $7,9 млн, які має заплатити команда Трампа

Байден збільшив відрив на виборах після перерахунку голосів у Вісконсині
Фото: pixabay.com

У двох найбільших округах штату Вісконсін завершили перерахунок голосів, передає The New York Times. Перерахунок провели за запитом команди нинішнього президента США Дональда Трампа, який не визнає перемоги суперника демократа Джо Байдена і вказує на можливі фальсифікації.

У результаті перерахунку перемога Байдена збереглася й демократу вдалося трохи збільшити свою перевагу перед Трампом, передає NYT. Перерахунок проводили в округах Мілуокі і Дейн. Перший завершив перерахунок голосів в п’ятницю, а Дейн підтвердив підсумки в неділю.

У Мілоукі після перерахунку обидва результати незначно зросли, але перевага Байдена збільшилася на 132 голоси. У Дейн в ході перерахунку вийшло на 91 голос менше за Байдена і на 46 менше за Трампа, таким чином, Трамп виграв 45 голосів.

За оцінкою виборчої комісії штату Вісконсін, перерахунок голосів у штаті обійдеться в $7,9 млн. Відповідно до законів штату, оплатити перерахунок повинна команда Трампа, вказує NYT.

Вибори президента США пройшли 3 листопада. Згідно з попередніми даними, Байден обігнав Трампа, набравши до 306 вибірників від штатів при необхідних 270. При цьому Трамп неодноразово натякав на фальсифікації з боку демократів і говорив, що Байдену доведеться довести законність отриманих голосів. Команда Трампа оспорює підсумки виборів в судах ряду штатів, проте суди в Пенсільванії й Мічигані відхилили позови прихильників президента про перерахунок.

Вісконсін був одним з ключових спірних штатів на минулих виборах. Спочатку довгий час в штаті лідирував Дональд Трамп, однак після підрахунку 97% голосів вперед вийшов Байден. Після цього в штабі Трампа заявили, що вимагатимуть переглянути результати виборів у Вісконсині. Співробітник штабу Білл Степін говорив, що повідомлення про аномалії в декількох округах штату «змушують засумніватися в достовірності результатів».

Mind пропонує переклад матеріалу про можливі антикризові інструменти, які можуть бути ефективними для команди Байдена, а також про потенційні ризики й наслідки політичних рішень, про які написала Ізабель В. Сохілл, старший науковий співробітник Інституту Брукінгса у Вашингтоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті