Суд зняв арешт 50,3% акцій з Полтавського гірничо-збагачувального комбінату

Суд зняв арешт 50,3% акцій з Полтавського гірничо-збагачувального комбінату

У жовтні апеляцію було відхилено

Суд зняв арешт 50,3% акцій з Полтавського гірничо-збагачувального комбінату
Костянтин Жеваго
Фото: УНІАН

Ferrexpo заявляє, що суд скасував арешт 50,3% акцій Полтавського ГЗК. Про це з посиланням на пресслужбу компанії повідомляє «Бізнес Цензор»

Раніше йшлося про те, що суд відхилив апеляцію Ferrexpo щодо замороження 50,3% акцій Полтавського ГЗК.

ДБР заявляло, що слідчий суддя Печерського райсуду м. Києва виніс ухвалу, якою знову надано дозвіл на арешт Костянтина Жеваго, який підозрюється в розтраті майна банку «Фінанси і кредит».

25 травня Київський апеляційний суд за клопотанням адвокатів Жеваго скасував раніше винесену слідчим суддею Печерського райсуду м. Києва ухвалу, яка дозволяла арешт екснардепа.

Костянтин Жеваго ексвласник банку «Фінанси і кредит», колишній генеральний директор компанії Ferrexpo, а також мажоритарій підприємства.

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво й експорт залізорудних котунів, які використовуються у виробництві сталі. 

Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій належать 100% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло