Perfect Group увійшла до складу акціонерів ПАТ «Київпроект»

Perfect Group увійшла до складу акціонерів ПАТ «Київпроект»

ТОВ «Спецрентфінанс» придбала 47,2% акцій «Київпроекту»

Perfect Group увійшла до складу акціонерів ПАТ «Київпроект»
фото: glavcom.ua

ТОВ «Спецрентфінанс» (Київ), власник якого входить в будівельну групу Perfect Group, придбала 47,2% акцій ПАТ «Київпроект». Про це повідомляє «Інтерфакс».

Згідно з повідомленням «Київпроекту» в системі розкриття інформації НКЦБФР, «Спецрентфінанс» придбало 2 млн 884 878 простих іменних акцій підприємства, що складають 47,2% від загальної кількості акцій (або 49,3% голосуючих акцій товариства).

Крім того, таку ж кількість акцій придбало ТОВ «Джемпер» (Київ).

Водночас кіпрська «Трейлор Венчерз Лімітед», яка раніше володіла 98,7% голосуючих акцій «Київпроекту», вийшла зі складу його акціонерів.

ТОВ «Спецрентфінанс» займається наданням в оренду та експлуатацією власної або орендованої нерухомості.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, власником 100% статутного капіталу ТОВ у розмірі 6 млн грн виступає ТОВ «Спецбудінвест-17». Кінцевими бенефіціарами вказані Олег Тимошенко та Василь Шомонко. Компанія входить в будівельну групу Perfect Group.

ТОВ «Джемпер» створено в листопаді-2020 року. За даними Єдиного держреєстру, основним видом його діяльності є управління нерухомістю. Власником і керівником ТОВ вказано Дмитра Райчука.

«Київпроект» заснований в 1937 році. Є однією з найстаріших і найбільших проєктних організацій Києва. Займається розробкою проєктно-кошторисної документації у сфері містобудування, інженерних мереж, транспортних розв'язок, розробкою проєктів реконструкції та ін.

Раніше Mind спілкувався з керівником проєктів Perfect Group Олексієм Ковалем про особливості бізнес-стратегії компанії, критерії успішності проєктів, взаєминах з партнерами й фінансове плече.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло