Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Обговорюється питання про введення локдауну в Україні в грудні або з 2 січня - секретар РНБО

Обговорюється питання про введення локдауну в Україні в грудні або з 2 січня - секретар РНБО

При цьому зазначив, що його введення вже неминуче

Обговорюється питання про введення локдауну в Україні в грудні або з 2 січня - секретар РНБО
фото: photo.unian.ua

Секретар Ради національної безпеки й оборони України (РНБО) Олексій Данілов повідомив про триваючі дискусії на тему, коли та на який період буде введено жорсткі карантинні обмеження в Україні. При цьому зазначив, що їх введення як таке вже неминуче. Про це він повідомив телеканалу «Україна 24».

«Те, що локдаун буде – це 100%, інша справа, коли», – сказав Данілов в ефірі телеканалу «Україна 24», відповідаючи на відповідне запитання ведучого.

«Єдине питання – часу, коли він вводитиметься: чи він вводитиметься у грудні, чи він вводитиметься з 2 січня. Наразі якраз триває дискусія з фахівцями з цього приводу», – додав секретар РНБО.

В інтерв'ю журналістам Данілов уточнив, що поточний тиждень стане ключовим для розв'язання питання про можливе введення новорічного локдауну в Україні для зниження заражуваності на коронавірус, наголосивши на небажаності таких заходів.

«Я дуже не хотів би, щоб на Новий рік у нас був локдаун. Я дуже цього не хотів би. Для нас цей тиждень є такий ключовий. Ми подивимося в середу, четвер, п'ятницю, яка буде ситуація», – сказав він.

Данілов зазначив, що в таких містах як Київ, Одеса, Дніпро ситуація досить складна. Але є і території, на яких фіксують навіть зниження захворюваності.

Нагадаємо: мінінфраструктури наполягатиме на роботі транспорту в разі локдауну в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті