Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Влада Мексики заборонила Ілону Маску випускати текілу з назвою Teslaquila

Влада Мексики заборонила Ілону Маску випускати текілу з назвою Teslaquila

На думку регулятора, ця назва шкодить найменуванню мексиканського національного напою

Влада Мексики заборонила Ілону Маску випускати текілу з назвою Teslaquila
https://shop.tesla.com

Влада Мексики не дозволила засновнику Tesla Ілону Маску випустити текілу під брендом Teslaquila, пише Forbes з посиланням на главу ради Мартіна Муньоса. Регулююча рада країни з питань текіли постановила, що така назва може викликати плутанину і призведе до розмивання бренду національного алкогольного напою.

Про те, що Teslaquila скоро з'явиться у продажу, Маск вперше написав у Twitter жовтні 2018 року, тоді ж його компанія подала заявку на реєстрацію такого торгового знака.

У лютому 2019 року мексиканський регулятор подав заперечення проти такого найменування. Команда Маска, як пише The Verge, тоді заявила, що Teslaquila – похідне від назви компанії, а не від назви алкогольного напою.

Однак в січні 2020 року Інститут промислової власності Мексики постановив, що Teslaquila – неприйнятне найменування для напою на основі агави.

Нагадаємо, на початку листопада в інтернет-магазині Tesla з'явилася текіла під назвою Tesla Tequila. Одна пляшка коштувала $250, при цьому вся партія була розпродана «за лічені години». Відповідно до опису, текілу витримували у французьких дубових бочках. Пляшка об'ємом 750 мл була виконана в формі блискавки.

Текіла – не перший приклад «сувенірної» продукції, випущеної Ілоном Маском. У липні він представив червоні шорти за $69,42, а також дошку для серфінгу за $1500.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті