Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Військово-морський аташе при посольстві США відвідав головну базу ВМС в Одесі

Військово-морський аташе при посольстві США відвідав головну базу ВМС в Одесі

Він обговорив з командуванням військово-морських сил України питання безпеки в Чорному й Азовському морях

Військово-морський аташе при посольстві США відвідав головну базу ВМС в Одесі
Фото: flickr

В Одесу прибула делегація на чолі з військово-морським аташе при посольстві США в Україні Пітером Меллорі. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Згідно з повідомленням на сайті відомства, військово-морський аташе відвідав головну базу Військово-морських сил України, де провів низку двосторонніх зустрічей із представниками командування ВМС України. Сторони обговорили напрями двосторонньої військової співпраці.

«Ми маємо великий досвід багаторічної співпраці з нашими партнерами, маємо співпрацю, що стосується як підготовки наших екіпажів кораблів, органів управління, так і комплектування і набуття спроможностей ВМС на морі. Сьогоднішній день був присвячений співпраці в різних напрямах – це і підготовка особового складу, це і поповнення корабельним складом ВМС», – зазначив командувач Військово-морських сил України Олексій Неїжпапа за результатами зустрічі.

За його словами, також обговорювалося питання безпеки в Чорному й Азовському морях.

«Ця співпраця дуже корисна і потрібна для ВМС України», – додав він.

Нагадаємо, Уряд доручив «Нафтогазу» провести геологічне вивчення української частини Чорноморського шельфу. Компанія повідомила про ймовірні ризики при вивченні шельфу через присутність російського флоту

Генеральний секретар НАТО Єнс Столенберг заявив, що НАТО повинна продовжити зміцнення своїх позицій в регіоні Чорного моря через «посилення російської військової присутності в Криму», анексованому в України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті