Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
У наступному році на підтримку туристичних магнітів спрямують 920 млн грн

У наступному році на підтримку туристичних магнітів спрямують 920 млн грн

Це 20% коштів з Державного фонду регіонального розвитку

У наступному році на підтримку туристичних магнітів спрямують 920 млн грн
Фото: president.gov.ua

Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов повідомив, що на підтримку туристичних магнітів у 2021 роц направлять 20% коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Згідно з поданим на друге читання Держбюджетом-2021, це 920 млн. Про це повідомляє пресслужба міністерства. 

«Передбачається, що наступного року не менше 30% коштів Державного фонду регіонального розвитку будуть спрямовані на проєкти розвитку для створення робочих місць, покращення якості комунальних послуг та забезпечення економічного зростання регіону. 50% будуть спрямовані на об’єкти соціальної інфраструктури (школи, садочки, ЦНАПи, центри безпеки) та 20% – на підтримку туристичних магнітів з урахуванням особливостей регіону», – сказав урядовець під час брифінгу в Кабміні.

Він зазначив, що при позитивному сценарії реалізації Держбюджету-2021 вони зможуть збільшити обсяг фінансування ДФРР.

«Урядом вже подано на друге читання проєкт Держбюджету у якому на ДФРР закладено 4,6 млрд грн. Звичайно, з точки зору реформи ДФРР і планів Мінрегіону щодо реалізації його проєктів, ми розраховували на інший обсяг фінансування, оскільки реформа ДФРР передбачає поступове його збільшення з 1 до 3% видаткової частини Держбюджету до 2023 року. Але ми вже готуємо перелік відповідних проєктів виходячи з доведеного розміру Фонду. Впевнений, що при позитивному сценарії реалізації бюджету у 2021-му році нам вдасться збільшити цей показник», – повідомив Олексій Чернишов.

Нагадаємо, у жовтні президент Зеленський повідомив, що вважає виправданим направлення більш ніж половини коштів з Фонду по боротьбі з коронавірусом на ремонт і будівництво доріг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті