Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Британія стала першою країною в світі, яка схвалила використання вакцини Pfizer-BioNTech

Британія стала першою країною в світі, яка схвалила використання вакцини Pfizer-BioNTech

Вакцина стане доступною в країні вже з наступного тижня.

Британія стала першою країною в світі, яка схвалила використання вакцини Pfizer-BioNTech
фото www.flickr.com/photos/190681488@N07/50585127371

Великобританія стала першою країною у світі, яка дозволила використання вакцини проти коронавірусу Pfizer-BioNTech. Як повідомляє CNBC, вакцина стане доступною в країні вже з наступного тижня.

«Сьогодні уряд прийняв рекомендацію незалежного агентства по регулюванню лікарських засобів і товарів медичного призначення (MHRA) схвалити використання вакцини проти COVID-19 компанії Pfizer-BioNTech», – заявив уряд в середу, 2 грудня.

«Вакцина буде доступна по всій Великобританії з наступного тижня», – йдеться в повідомленні.

Компанія BioNTech, німецька біотехнологічна компанія, яка розробила вакцину спільно з Pfizer, повідомила у своїй заяві, що компанії готові негайно доставити перші дози до Великобританії.

Голова і головний виконавчий директор Pfizer Альберт Бурла сказав, що дозвіл Управління з регулювання в області лікарських засобів та медичних товарів (MHRA) було «історичним моментом».

«Сьогоднішній дозвіл на використання в надзвичайних ситуаціях у Великобританії знаменує собою історичний момент в боротьбі з COVID-19. Цей дозвіл є метою, над якою ми працюємо з того часу, як вперше заявили, що наука переможе, і ми вітаємо MHRA за їх здатність проводити ретельну оцінку і вживати своєчасних заходів для захисту населення Великобританії », – сказав він.

Нагадаємо: раніше економісти інвестиційного банку Goldman Sachs зробили прогноз щодо темпів вакцинації населення планети від коронавірусу. Згідно з їхніми прогнозами, до осені 2021 року понад 70% жителів розвинених країн будуть вакциновані від коронавірусу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті